077-2308378

תחנת מוניות ברחובות

במדינת ישראל העתירה בכבישים, מחלפים ומסלולים שירותי התחבורה הציבורית הנדרשים טרם מפותחים דיים על מנת לתת מענה כולל לציבור, ושירותי הנסיעה במונית פרטית נחשבים לשירות מבוקש בערים ומחוצה לו.

אנו תחנת מוניות ברחובות המספקת שירותי נסיעות בכל רחבי הארץ ובכל שעות היממה, במקצועיות ובשירותיות מלאה. גם בעידן של אפליקציות ונותני שירות עצמאיים, לא נס ליחה של תחמת המוניות המסודרת והמאורגנת המספקת לציבור הלקוחות שירות מצוין, ארגון וסדר, כתובת לפנות אליה במקרה של תקלה, אחריות וביטוח על ציוד, פיקוח על נהגים ושירותים נוספים.

בעיר רחובות למעלה ממאה וחמישים אלף תושבים, העושים שימוש בשירותים השונים, בניהם שירותי התחבורה הציבורית. בתחנה ניתן לקבל שירותי מוניות בתוך העיר ושירות לנסיעות מיוחדות ונסיעות מחוץ לעיר, לרבות שירות נסיעה לנמל התעופה בן גוריון, בתיאום מראש ותוך תכנון מדויק ביחס לשעת הנסיעה ומועד ההגעה הנדרש.

הנהגים עוברים הכשרות בטיחות ושירות כנדרש, והרכבים נבחרים, מתוחזקים בקפידה ומוחלפים בקביעות, על מנת לספק ללקוחות התחנה הקבועים והארעיים חוויית נסיעה נוחה, נעימה ובטוחה.

כמה תמונות בשביל האווירה

כמה שאלות שאולי עלו לכם

יש מונית ל 12 איש ?

יש לנו רכבי הסעות ואוטובוסים עד 50 איש

האם אפשר לקחת ילד עד גיל 5 במונית על הבירכיים

כן במונית אפשר לקחת עד 2 ילדים עד גיל 5 על בירכיים של ההורים

מאיפה אתם אוספים אותנו כשאנחנו יוצאים מהשדה ?

מאותה קומה שיצאתם יוצאים משער מספר 3 חוצים את הכביש ישר ומחכים בבוטקה שרשום עליו עמדת רישום למוניות מוזמנות מראש הנהג יפגוש אתכם שם

האם אתם עושים נסיעות גם מהשדה החוצה

כן עושים נסיעות מהשדה לכל חלקי הארץ

כמה המלצות של לקוחות שלנו

החופשה המשפחתית בחו”ל התחילה בהזמנת שירות הנסיעה דרככם, שירות שניתן באופן מצוין, קיבלנו מראש את פרטי הנהג לצורך תיאום והתקשרות, הנהג הגיע מצויד בתכנת ניווט ותכנון המסלול מראש וברכב נוח ומרווח לנו ולמזוודות. יצאנו לדרך בנוחות ובראש שקט. ממליצים מאוד.

משפחת איתן- עומר

לאחר ששירות נסיעות שהזמנו לא הגיע ותחנות מוניות מקומיות לא יכלו לספק מענה מידי (לנסיעה בשלוש לפנות בוקר) הגענו אליכם בעקבות המלצה של חברים, וכעבור זמן קצר מאוד הגיע נהג אחראי ברכב גדול, ולמרות התקלה דאג להביא אותנו בזמן עד לפתח הטרמינל. שירות מצוין ומחיר הוגן.

ענת ואורן- נתניה

נהג שירותי ואדיב ערך איסוף בין ארבעה בתים שונים לאיסוף כל החברים, אל נמל התעופה בן גוריון לטיול המתוכנן. הנהג סייע מראש בתכנון הזמנים, לקח בחשבון את זמן האיסוף והתנועה והבטיח שנתחיל את הטיול עם חיוך. תודה רבה. .

ליאור, ערן, אריק ותומר- קריית מוצקין

בכל חזרה לארץ אני נתקל בקושי להשיג מונית, עומס של אנשים על גבי התחנה היחידה בשדה וסחבת מיותרת עם המזוודות עד למציאת פתרון. הזמנה של מונית מראש מן התחנה שלכם הסתברה כפתרון מעולה, כאשר הנהג מקבל מראש את פרטי הטיסה ומחכה לי, ואף עוזר בסחיבת הציוד מן הטרמינל למונית, וההגעה הביתה מהירה ונוחה מתמיד. .

איתן- חדרה

הזמן מונית