077-2308378

תחנת מוניות בראשון לציון

למרות התנועה הסואנת והאפשרות לנסות ולתפוס מונית חולפת ברחוב, בערים הגדולות במרכז התושבים יעדיפו את הנוחות שבהזמנת מונית מראש. תחנת מוניות בראשון לציון מספקת מענה של שירותי נסיעות פרטיות קבועות או חד פעמיות, לארגונים ולמוסדות וללקוחות פרטיים.

בין היתרונות שבהזמנת מונית מתחנת המוניות על פני שימוש במונית חולפת ברחוב:

זמן- בהזמנת מונית ניתן לתכנן את הזמן מראש ולהבטיח כי המונית תמתין ביעד המתוכנן ובשעה היעודה. בחיפוש אחר פתרון תחבורתי ברחוב עשויים להיתקל בקושי.

מחיר אחיד והוגן- הזמנה מתחנת מוניות תבטיח מחיר על פי מחירון/ מונה ללא המיקוח או התוספת שיבחר להוסיף נהג פרטי שאינו כפוף לתחנה.

כתובת לפניות- במקרה של אובדן ציוד, פריט שנשכח במונית או תלונה מכל סוג בפניה לתחנת מוניות מוסדרת תזכו ליחס, בדיקה ומענה מקצועי, מה שלא קיים בנסיעה עם נהג ארעי.

היכרות- הזמנת מונית באמצעות תחנת מונית בראשון לציון, או כל תחנה עירונית, תבטיח נהגים מקומיים המכירים היטב את תנאי הדרך, שעות הפקקים והדרכים החלופיות והנסיעה עמם תהיה יעילה, מהירה ובטוחה יותר.

כמה תמונות בשביל האווירה

כמה שאלות שאולי עלו לכם

עם מי אני מדבר אם המונית לא מגיעה בלילה?

בסיום השיחה אנחנו שולחים הודעת סמס אם מסםר של המשרד ומספר נייד שזמין 24/7

אפשר לעשות עוד איסופים בדרך

אפשר לעשות איסופים מאיפה שרק תרצו כמובן יש מחיר בהתאם

האם המחיר משדה התעופה ליעד כלשהו הינו אותו מחיר כמו מיעד כלשהו לשדה התעופה ?

לא, המחיר לא אותו מחיר יש תוספת.של 10ש על מס נמל + המתנה בחניון מוניות מוזמנות מראש

המחיר שלכם אותו מחיר של המוניות בשדה ?

לא המחיר שלנו עדיין יותר זול מהמוניות בשדה התעופה

כמה המלצות של לקוחות שלנו

החופשה המשפחתית בחו”ל התחילה בהזמנת שירות הנסיעה דרככם, שירות שניתן באופן מצוין, קיבלנו מראש את פרטי הנהג לצורך תיאום והתקשרות, הנהג הגיע מצויד בתכנת ניווט ותכנון המסלול מראש וברכב נוח ומרווח לנו ולמזוודות. יצאנו לדרך בנוחות ובראש שקט. ממליצים מאוד.

משפחת איתן- עומר

כמנהלת שירות בחברה גדולה חשוב לי לעבוד עם חברת נסיעות אמינה, שעומדת בלוחות זמנים ומספקת שירות בסטנדרטים גבוהים. כל הנסיעות המיוחדות הנדרשות בחברה מסופקות על ידכן, אנחנו תמיד זוכים לנהגים אדיבים, כלי רכב נקיים ומתוחזקים ועמידה מלאה בלוחות זמנים ובדרישות מיוחדות. עובדי הארגון והשותפים לדרך נהנים משירות נסיעות מעולה ונוח. ממליצים לכל ארגון. .

חברת טכנולוג'יק- תל אביב

כאיש עסקים אני נוסע לחו”ל מספר פעמים בשנה, וזקוק לשירותי הסעה גם אל שדה התעופה וגם בחזרה. אחרי מספר פעמים שמצאתי את עצמי שעות אחדות לפני הטיסה מתקשר לתחנות שונות, מנסה להשיג מונית, מתמקח וחושש הכרתי את התחנה בה מאז אני נוסע בקביעות, במחיר הוגן ושירות מצוין- ללא חשש.

ראובן- כפר הרוא"ה

הנוחות שבנסיעה פרטית לשדה התעופה התאפשרה בזכות שירות מצוין ועמידה בזמנים של התחנה. אין ספק שאוסיף ואשתמש בשירות שלכם בעתיד. תודה רבה.

יובל- תל אביב

הזמן מונית