077-2308378

תחנת מוניות בנס ציונה

חיפוש אחר תחנת מוניות מקומיות הוא חיפוש נפוץ ברשת, בפורטלים ובפרסומים המקומיים, כשאר לתושבי העיר תמיד תהיה ההמלצה הטובה ביותר על תחנת מוניות המספקת שירות אדיב ונסיעות עירוניות ובינעירוניות בזמינות ובמחיר הוגן. כאשר מחפשים מונית לנסיעה עירונית, נכון לחפש תחנה הפעילה באוותה עיר, אולם נסיעות ארוכות ונסיעות בינעירוניות אינן מחייבות שימוש בספק מקומי, והפרשי המחירים כמו גם איכות השירות מצדיקים חיפוש אחר תחנת מוניות בנס ציונה גם כאשר נקודת המוצא הוא ראשון לציון, רחובות ולעתים גם ערים מרוחקות יותר.

תחנת מוניות מקומית מספקת לא רק נסיעות מקומיות בהזמנה טלפונית בזמן אמת, אלא ובעיקר עוסקת בתכנון מוקדם וניהול צי רכבים ונהגים, מעניקה שירותי הסעות לבית הספר וממנו, שירותי נסיעות פרטיות לחברות ולארגונים, נסיעות לשדה התעופה וממנו ומגוון נסיעות מיוחדות אחרות.

שימוש בתחנת מוניות מסודרת יבטיח אמינות במחיר, סטנדרט מוגדר של איכות, תחזוקת רכבים ובטיחות ואף מענה לכל תקלה, אובדן ציוד או תלונה במקרה הצורך. בחיפוש אחר תחנת מוניות בנס ציונה ובאזור נשמח לעמוד לרשות לקוחותינו.

כמה תמונות בשביל האווירה

כמה שאלות שאולי עלו לכם

יש מונית ל 12 איש ?

יש לנו רכבי הסעות ואוטובוסים עד 50 איש

יש הבדל במחיר אם יש הרבה מזוודות ?

לא כל עוד לא צריך רכב מיוחד

האם אפשר לקחת ילד עד גיל 5 במונית על הבירכיים

כן במונית אפשר לקחת עד 2 ילדים עד גיל 5 על בירכיים של ההורים

האם אתם עושים נסיעות גם מהשדה החוצה

כן עושים נסיעות מהשדה לכל חלקי הארץ

כמה המלצות של לקוחות שלנו

בכל חזרה לארץ אני נתקל בקושי להשיג מונית, עומס של אנשים על גבי התחנה היחידה בשדה וסחבת מיותרת עם המזוודות עד למציאת פתרון. הזמנה של מונית מראש מן התחנה שלכם הסתברה כפתרון מעולה, כאשר הנהג מקבל מראש את פרטי הטיסה ומחכה לי, ואף עוזר בסחיבת הציוד מן הטרמינל למונית, וההגעה הביתה מהירה ונוחה מתמיד. .

איתן- חדרה

נהג שירותי ואדיב ערך איסוף בין ארבעה בתים שונים לאיסוף כל החברים, אל נמל התעופה בן גוריון לטיול המתוכנן. הנהג סייע מראש בתכנון הזמנים, לקח בחשבון את זמן האיסוף והתנועה והבטיח שנתחיל את הטיול עם חיוך. תודה רבה. .

ליאור, ערן, אריק ותומר- קריית מוצקין

כמנהלת שירות בחברה גדולה חשוב לי לעבוד עם חברת נסיעות אמינה, שעומדת בלוחות זמנים ומספקת שירות בסטנדרטים גבוהים. כל הנסיעות המיוחדות הנדרשות בחברה מסופקות על ידכן, אנחנו תמיד זוכים לנהגים אדיבים, כלי רכב נקיים ומתוחזקים ועמידה מלאה בלוחות זמנים ובדרישות מיוחדות. עובדי הארגון והשותפים לדרך נהנים משירות נסיעות מעולה ונוח. ממליצים לכל ארגון. .

חברת טכנולוג'יק- תל אביב

לאחר ששירות נסיעות שהזמנו לא הגיע ותחנות מוניות מקומיות לא יכלו לספק מענה מידי (לנסיעה בשלוש לפנות בוקר) הגענו אליכם בעקבות המלצה של חברים, וכעבור זמן קצר מאוד הגיע נהג אחראי ברכב גדול, ולמרות התקלה דאג להביא אותנו בזמן עד לפתח הטרמינל. שירות מצוין ומחיר הוגן.

ענת ואורן- נתניה

הזמן מונית