077-2308378

תחנת מוניות בחולון

בעיר גדולה כמו חולון שירותי התחבורה הציבורית בכל האמצעים הם נדרשים ורחבי היקף וגם תחנת מוניות בחולון לנסיעות פרטיות מבוקשת עד מאוד ומהווה את אחד החיפושים הבולטים ברשתות החברתיות המקומיות. נסיעה במונית עשויה להיות ארעית וחד פעמית ויש גם מי ששירותי מוניות מהווים חלק מן היום יום שלו, הן בשל שיקולים כלכליים (כמעט בכל קונסטלציה אחזקת רכב היא יקרה יותר) והן משיקולי נוחות.

ארגונים ועסקים עובדים בקביעות עם תחנות מוניות מקומיות תוך תכנון מוקדם והזמנת מוניות מראש על פי לוח הזמנים וצרכי הארגון. שירות נסיעה במונית פרטית לישיבה, כנס או אירוע, ללא חשש ממצוקת חניה או נהיגה ממושכת, הוא בין השירותים המבוקשים בשוק העסקי, שגם הסטנדרט של החברות לגבי איכות הרכבים והנסיעה הוא סטנדרט גבוה.

הזמנת מונית באמצעות תחנת מוניות בחולון: מומלץ למסור פרטים רבים ככל האפשר, כמות הנוסעים, הסעת ילדים, צורך בכיסא בטיחות, כמות מזוודות וציוד נוסף, זמן הגעה נדרש, נכונות לנסיעה בכבישי אגרה וכדומה.

התכנון המוקדם והפרטים יסייעו לתכנון הנסיעה וההגעה בנוחות ועל פי לוחות הזמנים.

כמה תמונות בשביל האווירה

כמה שאלות שאולי עלו לכם

יש אפשרות להזמין מונית עם כסא תינוק

* יש אפשרות לכסא תינוק סלקל או בוסטר כל מושב תוספת.של 50ש

מאיפה אתם אוספים אותנו כשאנחנו יוצאים מהשדה ?

מאותה קומה שיצאתם יוצאים משער מספר 3 חוצים את הכביש ישר ומחכים בבוטקה שרשום עליו עמדת רישום למוניות מוזמנות מראש הנהג יפגוש אתכם שם

יש מונית ל 12 איש ?

יש לנו רכבי הסעות ואוטובוסים עד 50 איש

יש מונית ל4 אנשים ושמונה מזוודות

כן מונית שהיא גם סטיישן וגם יש לה גגון

כמה המלצות של לקוחות שלנו

נסענו בחברתכם נסיעת לילה שהוזמנה מראש, עם שלושה ילדים. הנהג היה סבלני, עצר לנו פעמיים בתחנת התרעננות, שם לילדים מוזיקה לבקשתנו ועזר לנו לצלוח את הנסיעה הארוכה בנוחות. אין ספק שגם בעתיד נשתמש בשירותיכם..

משפחת רובין- עכו

הנוחות שבנסיעה פרטית לשדה התעופה התאפשרה בזכות שירות מצוין ועמידה בזמנים של התחנה. אין ספק שאוסיף ואשתמש בשירות שלכם בעתיד. תודה רבה.

יובל- תל אביב

החופשה המשפחתית בחו”ל התחילה בהזמנת שירות הנסיעה דרככם, שירות שניתן באופן מצוין, קיבלנו מראש את פרטי הנהג לצורך תיאום והתקשרות, הנהג הגיע מצויד בתכנת ניווט ותכנון המסלול מראש וברכב נוח ומרווח לנו ולמזוודות. יצאנו לדרך בנוחות ובראש שקט. ממליצים מאוד.

משפחת איתן- עומר

אחרי מספר פעמים של הזמנת מונית שלא הגיעה וחיפוש פתרונות בלחץ בזמן אמת הכרתי את חברתכם. כל הזמנה נרשמת ומאושרת מראש, אני מקבל פרטים של הנהג ואיש הקשר מבעוד מועד וכל הנסיעות מתקיימות בזמן, בבטיחות ובצורה חלקה. פשוט שירות מעולה. .

יצחק- רעננה

הזמן מונית