077-2308378

תחנת מוניות בבאר יעקב

תחנת מוניות מקומית היא בין השירותים המבוקשים ביותר הקיימים בכל עיר, קטנה כגדולה. תחנת מוניות בבאר יעקב, עיר קטנה באזור המרכז המונה כעשרים אלף תושבים בלבד, נחוצה ונדרשת הן על ידי תושבי המקום לנסיעות מקומיות, והן לנסיעות בינעירוניות ונסיעות מיוחדות.

כאשר נסיעה מתוכננת מראש מומלץ שלא להמתין לרגע האחרון לחיפוש אחר פתרון נסיעה, וגם כאשר הכוונה היא להיעזר בשירותי מונית פרטית, אין סיבה להניח כי דווקא ברגע האמת תעמוד מונית פנויה לצורך זה. כאשר מדובר בנסיעות בינעירוניות המצריכות פניות ארוכת זמן של רכב ונהג מומלץ לשלב זאת מראש בלוח הזמנים של התחנה.

קיימים כיום לא מעט נהגי מוניות עצמאיים הנותנים מענה באמצעות פרסום אישי או אפליקציות, למרות שאלה עשויים לסייע בנסיעה קצרה בזמן אמת, במקרה של נסיעה חשובה אל מחוץ לעיר דוגמת נסיעה לנמל התעופה או נסיעה לפגישת עסקים- מומלץ לפנות מראש אל תחנת מוניות בבאר יעקב או בסביבה ולתאם את הנסיעה. תכנון נסיעה באמצעות תחנת המוניות תבטיח מתן מענה לכל בעיה או ליקוי והגעה של הלקוח בזמן למחוז חפצו.

כמה תמונות בשביל האווירה

כמה שאלות שאולי עלו לכם

עם מי אני מדבר אם המונית לא מגיעה בלילה?

בסיום השיחה אנחנו שולחים הודעת סמס אם מסםר של המשרד ומספר נייד שזמין 24/7

מאיפה אתם אוספים אותנו כשאנחנו יוצאים מהשדה ?

מאותה קומה שיצאתם יוצאים משער מספר 3 חוצים את הכביש ישר ומחכים בבוטקה שרשום עליו עמדת רישום למוניות מוזמנות מראש הנהג יפגוש אתכם שם

המחיר של הלילה והיום שונה ?

לא כדי להכניס נסיעות לשדה אנחנו עושים מחיר פיקס ליום וללילה אותו מחיר

אפשר לעשות עוד איסופים בדרך

אפשר לעשות איסופים מאיפה שרק תרצו כמובן יש מחיר בהתאם

כמה המלצות של לקוחות שלנו

החופשה המשפחתית בחו”ל התחילה בהזמנת שירות הנסיעה דרככם, שירות שניתן באופן מצוין, קיבלנו מראש את פרטי הנהג לצורך תיאום והתקשרות, הנהג הגיע מצויד בתכנת ניווט ותכנון המסלול מראש וברכב נוח ומרווח לנו ולמזוודות. יצאנו לדרך בנוחות ובראש שקט. ממליצים מאוד.

משפחת איתן- עומר

נסענו בחברתכם נסיעת לילה שהוזמנה מראש, עם שלושה ילדים. הנהג היה סבלני, עצר לנו פעמיים בתחנת התרעננות, שם לילדים מוזיקה לבקשתנו ועזר לנו לצלוח את הנסיעה הארוכה בנוחות. אין ספק שגם בעתיד נשתמש בשירותיכם..

משפחת רובין- עכו

אחרי שנים של נסיעה ברכב המשפחתי והוצאה של מאות שקלים על חניה בחרנו לחסוך בטרחה והזמנו את שירותי ההסעה לנמל התעופה של חברתכם. השירות היה מצוין, הגיע רכב חדיש ורחב שהספיק לכל הציוד, וההגעה לשדה התעופה הייתה מהירה ונוחה. ניפגש כשנחזור. .

משפחת צח- חיפה

למרות התנועה הערה והפקקים שהכניסו את כולנו ללחץ, הנהג שלנו נשאר רגוע, תכנן את הנסיעה באמצעות תכנת הניווט, מצא דרכים חלופיות והביא אותנו בזמן לטיסה. תודה רבה.

משפחת רותם- באר שבע

הזמן מונית